Oferta

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Wielkość liter

Home Konwojowanie i Transport
Konwoje PDF Drukuj Email

KONWOJOWANIE WARTOŚCI  PIENIĘŻNYCH i  INKASO UTARGÓW  ORAZ TRANSPORT  PRZESYŁEK WARTOŚCIOWYCH

Usługi w tym zakresie  realizujemy na obszarze kraju zgodnie z zasadami określonymi w rozporządzeniu MSWiA z dnia 7 września 2010r. ( Dz. U. Nr 166, poz. 1128).

Najczęściej wykonywanymi usługami konwojowymi są transporty wartości pieniężnych. Sposób ich ochrony jest uzależniony od wartości przewożonych środków, które wylicza się w jednostkach obliczeniowych (dla orientacji podajemy, że 1 jednostka obliczeniowa to 120 - krotność przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia za ubiegły kwartał, ogłoszonego przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej ,,Monitor Polski?).

Niezależnie od tych najbardziej typowych usług jak konwoje wartości pieniężnych oraz inkasa utargów, agencja konwojuje różnego typu dokumenty, transporty z dziełami sztuki, wartościami dewizowymi i innymi określonymi w w/w rozporządzeniu. Dysponujemy taborem  pojazdów spełniających kryteria wymagane dla  samochodów przystosowanych do transportu wartości. W ramach usług inkasa jesteśmy w stanie odebrać utargi z różnych placówek w terenie i dostarczyć je do wybranego banku.Środki techniczne i wyposażenie przeznaczone do wykonywania usług są zawsze adekwatne do każdego typu konwoju.

Posiadamy zdolność wykonywania wymienionych usług zarówno codziennie jak i ? gdy takie jest życzenie Klienta ? tylko w określonych dniach i terminach.

Pracownicy wykonujący usługi konwojowe posiadają:

  • licencje pracownika ochrony fizycznej,
  • pozwolenia na posługiwanie się bronią,
  • niezbędne doświadczenie oraz  siły i środki do realizowanych celów.

Obok wymagań prawnych jakim podlegają pracownicy wykonujący konwoje, agencja stosuje wypracowane i sprawdzone zasady doboru konwojentów celem świadczenia naszych usług na najwyższym poziomie. Dbamy również o regularne doskonalenie wiedzy i umiejętności naszych konwojentów. Naszą kadrę konwojentów stanowią specjalnie wyselekcjonowani pracownicy. Transporty realizowane są szybko i bezpiecznie!!!  Konwojenci w zależności od potrzeb wyposażeni są w broń palną krótką lub długą maszynową, kamizelki kuloodporne i hełmy ochronne. Do inkaso wykorzystujemy specjalistyczne tzw. "bezpieczne walizki". Środki transportu, którymi poruszają się konwojenci wyposażone są w radiostacje umożliwiające stały kontakt ze stanowiskiem dowodzenia co gwarantuje wsparcie załóg interwencyjnych i policji w każdym wypadku szczególnego zagrożenia dla konwoju.

Oferując tę usługę zapewniamy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.Dzięki nam kontrahenci nie muszą obawiać się o los powierzonych pieniędzy.

 

BEZPIECZEŃSTWO * PROFESJONALIZM * KONKURENCYJNE CENY * ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ PROMOCJICopyright© 1986 - 2018 Agencja Ochrony Mienia "Sekuritas " Sp. z o.o.  projekt wykonał  Roman Kazanecki.