Oferta

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Wielkość liter

Home Bezpośrednia ochrona fizyczna
PDF Drukuj Email

Bezpośrednia ochrona fizyczna realizowana jest w formie stałej lub doraźnej obecności naszych pracowników na terenie ochranianego obiektu. Do ich zadań należy czuwanie nad bezpieczeństwem osób i mienia znajdującego się w tym obiekcie. Pracownicy ochrony to młodzi, sprawni fizycznie, posiadający wymagane kwalifikacje i predyspozycje do skutecznego działania ludzie. Umundurowanie i wyposażenie pracowników dostosowane jest do specyfiki ochranianego obiektu. Wszyscy pracownicy wyposażeni są w środki łączności umożliwiające stały kontakt i wymianę informacji z Centrum Dowodzenia.

Nad jakością świadczonych usług czuwają zespoły doświadczonych inspektorów nadzoru. Sprawdzony i na bieżąco doskonalony system nadzoru skutecznie przeciwdziała ewentualnym nieprawidłowościom. Pracownikom ochrony w sytuacji ewentualnego zagrożenia wsparcia udzielają załogi interwencyjne.

Wysoką skuteczność naszych działań osiągamy dzięki m. in.:

  • właściwej organizacji ochrony, realizowanej w oparciu o plan ochrony,
  • funkcjonowaniu wewnętrznego systemu nadzoru i kontroli nad pracownikami realizującymi zadania ochronne,
  • ciągłemu doskonaleniu metod pracy i ulepszaniu procedur postępowania w oparciu o nabyte doświadczenia w ramach realizowanych kontraktów,
  • koordynacji działań ochronnych i zapewnienie możliwości wsparcia pracowników ochrony w uzasadnionych sytuacjach przez załogi interwencyjne.
 

BEZPIECZEŃSTWO * PROFESJONALIZM * KONKURENCYJNE CENY * ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ PROMOCJICopyright© 1986 - 2019 Agencja Ochrony Mienia "Sekuritas " Sp. z o.o.  projekt wykonał  Roman Kazanecki.