Oferta

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Wielkość liter

Home O Firmie Historia
Historia PDF Drukuj Email

?SEKURITAS?  jest pierwszą w Polsce firmą zajmująca się usługami ochrony. Firma powstała w 1986 roku w Warszawie. Struktura własności firmy oparta jest na stabilnych prywatnych inwestorach. ?SEKURITAS? jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Od dnia 15.09.2010r. w wyniku przekształceń własnościowych w firmie ?Sekuritas? funkcję Prezesa Zarządu Spółki pełni Adam Wiktor Kempiński.
Pod nowym kierownictwem Agencja Ochrony ?Sekuritas? realizuje aktualne kontrakty i zobowiązania firm, utrzymując dotychczasowe standardy oraz podnosząc jakość usług w celu zaspokojenia potrzeb aktualnych jak i przyszłych odbiorców naszych usług. Zachęcamy naszych potencjalnych klientów do współpracy z nami, gwarantujemy wysoką jakość naszych usług dostosowaną do potrzeb klienta oraz racjonalne i negocjowane ceny.

 

GALERIA FOTOGRAFICZNA

 

BEZPIECZEŃSTWO * PROFESJONALIZM * KONKURENCYJNE CENY * ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ PROMOCJICopyright© 1986 - 2019 Agencja Ochrony Mienia "Sekuritas " Sp. z o.o.  projekt wykonał  Roman Kazanecki.