Oferta

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Wielkość liter

Home
Ochrona na Segwayu PDF Drukuj Email

Zgodnie z potrzebami rynku ochrony wyposażyliśmy naszych pracowników ochrony w Segwaye,

które doskonale sprawdzają się przy ochronie dużego terenu.

 

Sposób działania można obejrzeć pod linkiem:

http://www.youtube.com/watch?v=ZBUx4Brguds

 

 


 
21.02.2011r. PDF Drukuj Email

Od dnia 21.02.2011r. squat przy ul. J.Ch. Sucha nie istnieje. To co nie udało się Policji i Straży Miejskiej udało się nam. Budynek został zabezpieczony przez Agencję za co otrzymaliśmy serdeczne podziękowania od właściciela budynku (wiadomość ukazała się w TVP INFO wiadomości lokalne).

 
15.09.2010 PDF Drukuj Email
Od 15.09.2010r. w wyniku przekształceń własnościowych w firmie ?Sekuritas? funkcję Prezesa Zarządu Spółki pełni Adam Wiktor Kempiński.
 
Bezpiecznie z Sekuritasem PDF Drukuj Email

Agencja Ochrony Mienia ?SEKURITAS? w trosce o Państwa mienia, zdrowie a nawet życie proponuje Wam system ochrony ? sprawdzony i skuteczny, jakim jest:

Monitoring Sygnałów Alarmowych

Łączem GSM

wsparty działaniem Załóg Interwencyjnych

Jest to system monitorowania systemów alarmowych łączem GSM.

GSM czyli Globalny System Telefonii Ruchomej wykorzystuje możliwości najbardziej zaawansowanej technologii komunikacyjnej dającej wysoką jakość przesyłanych sygnałów, niezawodność i odporność na zakłócenia oraz bezpieczeństwo złamania kodów zabezpieczających nadajnik GSM.

Z chwilą naruszenia strefy  chronionej  nadajnik  GSM  natychmiast  przesyła sygnał  do  komputerowego Centrum Monitorowania GPS skąd  operatorzy wysyłają niezwłocznie do alarmującego obiektu wyspecjalizowane i uzbrojone Załogi Interwencyjne. Jednocześnie operatorzy  realizują  uzgodniony  z  użytkownikiem  systemu  alarmowego  protokół  powiadamiania.

Skorzystaj z oferty ? śpij  spokojnie ! ! !

 

BEZPIECZEŃSTWO * PROFESJONALIZM * KONKURENCYJNE CENY * ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ PROMOCJICopyright© 1986 - 2019 Agencja Ochrony Mienia "Sekuritas " Sp. z o.o.  projekt wykonał  Roman Kazanecki.